Babskie Lato 2015: W zgodzie ze sobą, w jedności z naturą

Chcesz nawiązać lepszy kontakt z samą sobą, zajrzeć w głąb własnej duszy i uważnie przyjrzeć się temu, czego potrzebujesz do pełni szczęścia, dobrego samopoczucia i spełnienia?

Masz ochotę zatrzymać się w biegu i dać sobie czas, by dotrzeć do źródeł swojej kobiecej mocy, energii życiowej, do podświadomych pragnień i głęboko skrywanych emocji? 

Chcesz dowiedzieć się jak zadbać o swoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne oraz zainspirować się do życia w większej harmonii i równowadze wewnętrznej?

A może chcesz wyciszyć się, zrelaksować i nawiązać nowe, ciekawe znajomości?

Jeśli tak, to koniecznie weź udział w VI edycji organizowanego przez Akademię Kobiet Sukcesu i Akademię Radosnego Życia festiwalu inspirujących aktywności Babskie Lato, który odbędzie się w dniach  4 lipca –  8 sierpnia 2015 w Warszawie.

Na uczestniczki i uczestników czeka 21 inspirujących warsztatów – unikalnych, pełnych energii spotkań w kobiecym gronie!

Festiwal zainaugurujemy specjalną konferencją 4 lipca, w godzinach 11-15:30 – wpisz tę datę w kalendarz!

Zapisy właśnie ruszyły! Warto zarezerwować sobie karnet teraz, póki są miejsca na wszystkie warsztaty.  Dołącz do ludzi czerpiących z życia pełnymi garściami! Zafunduj sobie wspaniałe Babskie Lato!

Szczegółowe zasady udziału i zapisy na stronie: www.kobietyisukces.pl/babskie-lato-2015