Bezpieczeństwo w sieci [AUDYCJA]

Zapraszamy do naszej audycji “Człowiek 2.0” na antenie TOK FM! W najbliższą sobotę, 26 października po godz. 20 będziemy rozmawiać o hakerach i cyberprzestępczości.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy 6 milionów Polaków padło ofiarą cyberprzestępców, a związane z tym koszty to 6 miliardów złotych – wynika z opublikowanego niedawno raportu Norton 2013. Dlaczego zdarza się to tak często? Czy firmy i prywatni użytkownicy są świadomi zagrożenia? I jak się ono zmieniło w dobie coraz liczniejszych urządzeń z mobilnym dostępem do internetu?

Jan Stradowski, szef działu nauki “Focusa” zaprasza do studia TOK FM specjalistów od nauki, technologii i nowych trendów, by dyskutować z nimi o tym, jak wygląda dziś nowa wersja Homo sapiens i dokąd zmierzają zmiany cywilizacyjne.

W najbliższą sobotę po godz. 20 w audycji “Człowiek 2.0” jego gośćmi będą Paula Januszkiewicz, właścicielka firmy Cqure oraz Maciej Iwanicki, ekspert ds. bezpieczeństwa internetowego w Symantec Poland.

Polecamy:

Audycji można było posłuchać 26 października po godz. 20., Teraz jest dostępna jako podcast w formacie MP3. Pobierz podcast