Coaching Espresso: Konflikt jako szansa na stworzenie czegoś nowego 
[WIDEO]

Odpowiednie podejście do konfliktu może sprawić, że stanie się szansą. Na przykład na stworzenie nowych zasad współpracy czy sposobów działania. O tym, jak radzić sobie z konfliktem i zamienić go w korzyść rozmawiają redaktorka prowadząca magazynu „Caoching” Sylwia Monostori i trener oraz coach z Training Tree Marcin Capiga. Zapraszamy na nowy odcinek podcastu „Coaching Espresso”.
Coaching Espresso: Konflikt jako szansa na stworzenie czegoś nowego 
[WIDEO]

Alan Seale, amerykański coach, mówca motywacyjny i autor wielu książek, uważa, że im większy dramat albo konflikt, tym większa pojawia się dla nas szansa. A to dlatego, że konflikt sprawia, że pewne rzeczy wychodzą na jaw. Dzięki temu z konfliktu może wyłonić się coś nowego, innowacyjnego, kreatywnego. To dla nas sygnał, żeby na pojawiające się konflikty patrzeć jak na potencjalną szansę, a nie zagrożenie. 

W nowym odcinku rozmawiamy też o rodzajach konfliktów – wartości, relacji, danych, a także o pięciu strategiach Thomasa Kilmanna, które pomagają nam radzić sobie z tymi konfliktami.

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka, a tutaj znajdziecie wszystkie rozmowy z cyklu „Coaching Espresso”. Szukajcie nas też na Spotify!