Czy coś zastąpi nam smartfony? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o smartfonach i aplikacjach mobilnych.
Czy coś zastąpi nam smartfony? [AUDYCJA]

Smartfony są dziś wszechobecne, ale też dawno już przestały być technologicznymi zabawkami. Z jednej strony ułatwiają i uprzyjemniają nam życie, z drugiej – zajmują czas, zbierają o nas dane i nieustannie nakłaniają nas do kupienia czegoś. Mogą być nawet powodem do publicznej kłótni o to, z jakiego modelu smartfonu korzysta np. prominentny polityk.

W jaki sposób zajęły tak ważne miejsce w naszym życiu? I czy w przyszłości smartfony zostaną zastąpione przez jakieś inne urządzenia? O tym opowie mój rozmówca w studiu TOK FM – Michał R. Wiśniewski, pisarz, publicysta, autor książki „Zabójcze aplikacje. Jak smartfony zmieniły nasz świat”.

Przy okazji polecam odcinki archiwalne o kontrolowaniu technologii, wirtualnej teleportacji i wpływie technologii na mózg.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 2 października o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!