Czy kobiety projektują inaczej niż mężczyźni? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 20 porozmawiamy o trendach w projektowaniu.

Projektowanie dotyczy dziś najróżniejszych dziedzin życia. Dobry projekt to podstawa nie tylko w architekturze czy wystroju wnętrz, ale też przy tworzeniu stron internetowych, aplikacji, infografik, a nawet samych czcionek. Nic dziwnego, że w zawodzie projektanta/projektantki pojawia się coraz więcej specjalizacji, ale też trendów takich jak ekologia i działania na rzecz społeczności lokalnych.

Jakie są najnowsze kierunki w projektowaniu? I czy kobiety projektują inaczej albo dla kobiet projektuje się inaczej? O tym opowiedzą w studiu TOK FM trzy dziewczyny zaangażowane w inicjatywę #Projektantki:

Przy okazji polecam archiwalne audycje o nowych technologiach w sztuce i projektowaniu, projektowaniu doświadczeń, projektowaniu cywilizacji, odpowiedzialnym projektowaniu, design thinking, ewolucji miast i neuroestetyce.

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 25 czerwca po godz. 20 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!