Czy startupy zmienią polską edukację? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:40 i 15:40 porozmawiamy o startupach edukacyjnych.

Edukacja w Polsce jest przedmiotem sporów politycznych i publicznej debaty, ale rzadko wspomina się o tym, jak mogą na nią wpłynąć nowe technologie. Tymczasem na świecie sektor EdTech to potężna, innowacyjna branża. Czy w Polsce też pojawiają się startupy, dzięki którym nasza edukacja zmieni się na lepsze? O tym opowiedzą moi goście w studiu TOK FM: Diana Koziarska, CEO organizacji ReaktorWarsaw, współzałożycielka programu pre-akceleracyjnego ReaktorX oraz Krzysztof Kusiak, jeden z liderów akceleratora eduLAB.

Przy okazji polecam audycje archiwalne o projektach edukacyjnych, edukacji przyszłości, innowacyjności oraz akceleracji i pre-akceleracji.

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 6 maja o godz. 14:40 (pierwsza część) i 15:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!