Czytaj “Focusa” na tablecie!

Jeden z najstarszych magazynów popularnonaukowych w Polsce jest poza wersją papierową dostępny również w wydaniu na tablety.

„Focus” zdążył już przyzwyczaić czytelników do wysokiej jakości tekstów przygotowywanych przez ekspertów z różnych dziedzin wiedzy, świetnych infografik i niepowtarzalnych fotografii. Wydanie elektroniczne to jeszcze więcej zdjęć, a także niepublikowane dotąd materiały wideo i animacje, które w przystępny sposób tłumaczą sekrety nauki, naszej cywilizacji i zmieniającego się świata.   

„Nasi czytelnicy, wśród których przeważają młodzi, zainteresowani nowymi technologiami ludzie,  entuzjastycznie zareagowali na elektroniczną wersję swojego ulubionego magazynu” – mówi Łukasz Załuski, z-ca redaktora naczelnego „Focusa”. „W przypadku pisma takiego jak “Focus”, które zawsze stawia na najnowsze rozwiązania, praca nad materiałami multimedialnymi to czysta przyjemność” – dodaje. 

Cena jednego wydania „Focusa” w multimedialnych kioskach to 1,99 euro. Magazyn jest również dostępny w prenumeracie półrocznej (9,99 euro) i rocznej (17,99 euro). Aplikacja działa na urządzeniach z systemami iOS i Android. Jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Polecamy!