Dał swojej córce iPhone X do zabawy. Stracił za to pracę

Filmik nagrany przez dziewczynę najnowszym modelem smartfona szybko obiegł internet stając się viralem. Dla jej ojca oznaczało to ogromne kłopoty w pracy.
Dał swojej córce iPhone X do zabawy. Stracił za to pracę

Ken Bauer pracował w słynnej placówce Apple w Cupertino, zajmował się transmisją danych i czętotliwościami radiowymi. Podczas wizyty córki w swoim miejscu pracy zabrał ją na obiad do kafejki pracowniczej i zostawił jej na chwilkę najnowsze dziecko spadkobierców Steve’a Jobsa. Córka Bauera, Brooke Amelia Peterson, przekazała światu informacje o tym czego można spodziewać się po nowym gadżecie: 5,8-calowy ekran, cyfrowe powiadomienia, udoskonalony aparat, animowane emotikony Animoji – to wymienione cechy. 

Apple zareagował bardzo szybko, poprosił portal YouTube o zdjęcie filmu ze swoich serwisów, a pechowego pracownika ukarała zwolnieniem z pracy. Powodem ma być złamanie zakazu filmowania wewnątrz kampusu Cupertino.

Dziewczyna na swoim blogu odnosi się do decyzji Apple i uznaje ją za słuszną.

– Jeśli pracujesz dla Apple nie jest ważne jak dobry jesteś, jak popełnisz błąd nie tolerują tego – tłumaczy – Zrobili to, co musieli. 

Przedstawiciele Cupertino nie skomentowali wydarzenia.

Źródło: Geek.com