Emocje, spiski i tajemnice! Marcowy numer magazynu “Focus” wraz z filmem “Inferno”

Wraz z najnowszym numerem magazynu Focus możecie otrzymać płytę DVD z ekranizacją powieści “Inferno” Dana Browna. Tom Hanks znów wciela się w Roberta Langdona i odkrywa wstrząsające tajemnice.

Jeżeli odczuwaliście przyjemne dreszcze emocji podczas lektury “Aniołów i Demonów” oraz “Kodu Leonardo da Vinci”, albo z wypiekami oglądaliście ekranizacje – nie możecie przegapić marcowego wydania Focsua wraz z płytą DVD. 

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Hanks, Howard i Brown są odpowiedzialni za sukces dwóch poprzednich filmowych części przygód profesora Roberta Langdona – „Kod da Vinci” oraz „Anioły i Demony” zarobiły ponad miliard dolarów na całym świecie. 

Znakomity współczesny thiller, w którym słynny badacz symboli Robert Langdon(Tom Hanks) budzi się z amnezją we włoskim szpitalu i odkrywa, że ktoś na niego poluje. Langdon łączy siły z doktor Sienną Brooks (Felicity Jones), która, jak sądzi, pomoże mu odzyskać pamięć i wspomnienia. Razem, kierując się wskazówkami z poematu Dantego, przemierzają Europę i ścigają się z czasem, pragnąc za wszelką cenę powstrzymać szaleńca, który – za sprawą wirusa – chce zdziesiątkować ludzkość.

Szukajcie marcowego Focusa z filmem w kioskach już od 17.02.2017. 

Więcej:DVD