Innowacje technologiczne z Polski rodem [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 20 porozmawiamy o nowoczesnych polskich technologiach.

W Polsce nie brak innowatorów – naukowców i wynalazców, którzy mają ciekawe pomysły na nowe terapie, produkty czy usługi. Jednak ich realizacja w praktyce nie jest już taka łatwa. Wiele wartościowych innowacji nigdy nie trafia na rynek albo robi to w momencie, gdy jest już na nim obecna silna konkurencja. 

Jak skutecznie wdrażać innowacje i czy polskie wynalazki mogą podbić światowe rynki? Najlepiej spytać o to praktyków, którzy są na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Dlatego zaprosiłem do studia TOK FM przedstawicieli firm i instytucji, które zwyciężyły w plebiscycie Soczewki Focusa 2015:

Przy okazji polecam archiwalne audycje o współpracy nauki i biznesu, innowacyjnych startupach, wspieraniu naukowców i wynalazców, technologiach przyszłości i telemedycynie.

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 9 kwietnia po godz. 20 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!