Innowacyjne technologie od polskich startupów [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 20 porozmawiamy o innowacyjnych projektach młodych polskich firm.

Polscy programiści i konstruktorzy są cenieni na całym świecie. Przykładem mogą być występy naszych ekip podczas światowych konkursów technologicznych, takich jak Microsoft Imagine Cup. Jednak nawet pierwsze miejsce w takich zawodach nie sprawi, że wymyślony przez nas produkt podbije świat. Co jeszcze jest potrzebne? O tym opowiedzą moi goście w studiu TOK FM:

Oba projekty brały udział w krajowych finałach konkursu Microsoft Imagine Cup, Bandbarian reprezentował Polskę podczas finałów światowych. A oto krótkie filmy o nich:

Przy okazji polecam archiwalne audycje o startupach, innowacjach, związkach między nauką a biznesem, bezpieczeństwie drogowym, grywalizacji i technologiach ubieralnych.

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 22 sierpnia po godz. 20 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Pełny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!