Jak firmy technologiczne pomagają organizacjom pozarządowym? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o wsparciu dla inicjatyw pozarządowych.
nauka, uczeń, studia
nauka, uczeń, studia

Wiele organizacji pozarządowych potrzebuje nowych technologii. Chcą zaistnieć w internecie, skuteczniej zdobywać fundusze, zaoferować obywatelom aplikacje mobilne z treściami edukacyjnymi itd. Często udaje im się to w skali lokalnej, ale mają problem ze zwiększeniem zasięgu.

W jaki sposób firmy technologiczne – także te z Polski – mogą pomóc takim organizacjom? I czy rozwiązanie, które sprawdziło się np. w Nikaragui można zastosować także w Pakistanie? O tym opowie mój rozmówca w studiu TOK FM – Jacek Siadkowski, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Tech To The Rescue.

Przy okazji polecam odcinki archiwalne o odpowiedzialnym projektowaniu, grywalizacji i współpracy.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 29 maja o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!