Jak nowe technologie zmieniają modę [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 20 porozmawiamy o przyszłości mody.

Gwałtowny rozwój nowych technologii w ostatnich latach wpływa na niemal każdą sferę naszego życia. Także na to, jak wybieramy i kupujemy ubrania, obuwie czy dodatki. Dzięki internetowi trendy mogą osiągnąć globalny zasięg. Coraz częściej kupujemy w e-sklepach – nie tylko tych prowadzonych przez znanych producentów, ale również u młodych, niezależnych projektantów. 

Jak zatem będzie wyglądać moda przyszłości? Czy będzie masowa, czy bardziej dopasowana do indywidualnych gustów? O tym porozmawiam w studiu TOK FM z Kasią Gola z GeekGoesChic i Patrykiem Debą z Mustache.pl.

Czy w przyszłości będziemy nosili ubrania wyprodukowane przez drukarki 3D? Wydaje się to mało komfortowe, ale zobaczcie tę kolekcję:

Przy okazji polecam archiwalne audycje o innowacyjnych startupach, druku 3D, e-handlu oraz nowych technologiach w sztuce i projektowaniu.

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 24 października po godz. 20 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!