Jak pandemia zmieniła sektor kultury? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o doświadczeniach, jakie polska kultura wyniesie z pandemii.
telewizja, oglądanie
telewizja, oglądanie

Pandemia COVID-19 nie oszczędziła instytucji kulturalnych. Od ponad roku borykają się one z lockdownami i ograniczeniami, tracąc widzów czy zwiedzających oraz przychody. Jednak trudne warunki doprowadziły też do zjawisk pozytywnych. Polska kultura zaczęła być bardziej obecna w internecie, pojawiły się nowe pomysły na jej upowszechnianie i wykorzystywanie w edukacji.

Jak instytucje będą funkcjonować po pandemii? I czego potrzebują, by kontynuować cyfrową transformację? O tym opowie moja rozmówczyni w studiu TOK FM – dr Aleksandra Janus, dyrektorka Fundacji Centrum Cyfrowe, kierowniczka Pracowni Otwierania Kultury.

Przy okazji polecam odcinki archiwalne o trendach kulturowych, edukacji artystycznej i kulturze cyfrowej.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 15 maja o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!