Jak robić dobre zdjęcia? Ucząc się od najlepszych!

“Fotoporady National Geographic” to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Użytkownicy mogą poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat fotografii poprzez przystępny system lekcji, które prowadzi dyrektor artystyczny miesięcznika National Geographic Polska Wojciech Franus.

Aplikacja “Fotoporady National Geographic” to kompendium wiedzy o fotografii, dostępne w zasięgu ręki. Kurs złożony jest z 20 różnorodnych lekcji, wzbogaconych filmami wideo, które krok po kroku wprowadzają użytkowników w inspirujący świat nowoczesnej fotografii.

O historii fotografii, sprzęcie, technikach fotografowania i metodach obróbki zdjęć opowiada Wojciech Franus – dyrektor artystyczny magazynu National Geographic Polska, zajmujący się również opracowaniem fotograficznym książek podróżniczych. Każda lekcja zakończona jest Quizem, którego pomyślne ukończenie pozwala przejść do kolejnego etapu mobilnego kursu fotografii. Aplikacja sprzężona jest z portalem Facebook.com i pozwala na bieżące dzielenie się swoimi wynikami ze znajomymi.

Aplikację można ściągnąć bezpłatnie na telefony z systemem Android ze sklepu Google Play lub GALAXY Apps.

Aplikacja została przygotowana przez National Geographic Polska we współpracy z firmą Samsung.