Jak znaleźć (nową) pracę w branży IT? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o karierze i przekwalifikowywaniu się do branży technologicznej.
Jak znaleźć (nową) pracę w branży IT? [AUDYCJA]

W niespokojnych czasach wiele osób zastanawia się, jaki zawód wybrać albo czy jest sens przekwalifikować się, by znaleźć lepszą pracę. Od wielu lat atrakcyjna wydaje się branża technologiczna. Budzi też ona jednak obawy, związane z wymaganiami i niezbędnym poziomem wiedzy pracownika. 

Czy oferuje ona pracę tylko dla programistów? I w jaki sposób można się przekwalifikować, by znaleźć zatrudnienie w sektorze IT? O tym opowie moja rozmówczyni w studiu TOK FM – Van Anh Dam, country managerka INCOpolska.org w Polsce.

Przy okazji polecam odcinki archiwalne o programowaniu, edukacji STEAM i zachęcaniu kobiet do pracy w branży technologicznej.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 26 czerwca o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!