Jak zorganizować zawody łazików marsjańskich w czasie pandemii? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o hybrydowych zawodach ERC 2020.

Pandemia zmieniła funkcjonowanie wielu imprez. Część z nich odwołano, inne przeniosły się całkowicie do świata wirtualnego. Niektóre przybrały formę hybrydową, łącząc część “naziemną” z transmisjami internetowymi. Takie wyzwanie stanęło przed organizatorami polskiego konkursu European Rover Challenge.

Jak będą rywalizować twórcy marsjańskich łazików, którzy nie mogą przyjechać do naszego kraju? I czy w dobie pandemii dalsza eksploracja kosmosu ma wciąż sens? O tym opowie mój gość w studiu TOM FM – Łukasz Wilczyński, pomysłodawca European Rover Challenge, prezes Europejskiej Fundacji Kosmicznej, głównego organizatora zawodów.

Przy okazji polecam archiwalne audycje o polskim przemyśle kosmicznym, ludzkim dążeniu do eksploracji kosmosu oraz polskich technologiach satelitarnych.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 29 sierpnia o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!