Jakie będzie polskie społeczeństwo w 2021 r.? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o badaniach socjologicznych i prognozach na nowy rok.

Na progu nowego roku często zastanawiamy się, jaki on będzie. Teraz szczególnie mamy nadzieję na poprawę, ponieważ ostatnie miesiące były dla nas wszystkich wyjątkowo trudne przede wszystkim z powodu pandemii. Pojawiły się też jednak pozytywne zjawiska, dające nam trochę nadziei na 2021 r.

Jak zmieniło się społeczeństwo w mijającym roku? Co czeka nas w najbliższej przyszłości? O tym opowie moja rozmówczyni w studiu TOK FM – dr Helena Chmielewska-Szlajfer, socjolożka z Akademii Leona Koźmińskiego.

Przy okazji polecam archiwalne audycje o podziałach klasowych, świecie po pandemii, młodych ludziach zmieniających świat oraz dobrostanie dzieci i młodzieży.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 2 stycznia o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!