Jakie zmiany czekają mobilność miejską? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:20 i 14:40 porozmawiamy o transporcie w czasach pandemii.

Pandemia sprawiła, że ograniczyliśmy kontakty z innymi, co widać także w analizach dotyczących ruchu miejskiego. Rzadziej chodzimy pieszo, unikamy też komunikacji miejskiej, obawiając się infekcji. Jednocześnie częściej niż przedtem korzystamy z prywatnych samochodów osobowych i chętniej zamawiamy zakupy z dostawą do domu.

Jak te trendy wpływają na funkcjonowanie miast? I czy w przyszłości systemy transportowe będą lepiej zorganizowane? O tym opowie mój rozmówca w studiu TOK FM – dr Mirosław Antonowicz, ekspert w obszarze logistyki z Akademii Leona Koźmińskiego.

Przy okazji polecam odcinki archiwalne o przyszłości mobilności i ekonomii współdzielenia.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 27 marca o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!