Koncert, który przeniesie cię do 7 królestw. “Gra o Tron ” na żywo

Tego koncertu nie można przegapić – “Gra o Tron Live Concert Experience” z udziałem Ramina Djawadiego przeniesie was w świat najsłynniejszego serialu fantasy ostatnich lat.
Koncert, który przeniesie cię do 7 królestw. “Gra o Tron ” na żywo

Przy użyciu najnowszej technologii scenicznej, kompozytor muzyki do Game of Thrones, Ramin Djawadi, zabierze widzów w niezwykłą podróż pełną wrażeń, poprzez Siedem Królestw i siedem sezonów nagrodzonego statuetką Emmy popularnego serialu HBO.

Kompozytor poprowadzi orkiestrę, chór i solistów podczas 45 występów – w Polsce zobaczymy go 15 maja 2018 w łódzkiej Atlas Arenie. Najnowsza produkcja zawiera m.in. muzykę i fragmenty z ostatniego sezonu serialu, nową niestandardową scenografię i najnowszą technologię video umożliwiającą prezentację fascynujących wizualizacji.

– Możliwość zaprezentowania publiczności niezwykłego koncertu Gra o Tron Live Concert Experience jest spełnieniem moich marzeń, które zrodziło się 3 lata temu” – mówi Djawadi – Produkcja spektaklu na dużą skalę sprawia, że świat Westeros jest ożywiony i bardzo wciągający. Jestem podekscytowany, że mam okazję podzielić się doświadczeniami z fanami nie tylko w Ameryce Północnej, ale także przemierzyć ocean i po raz pierwszy wystąpić w Europie.

Bilety w cenach od 155 zł w sprzedaży od piątku, 29 września 2017, od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach EMPIK.