Konkurs fotograficzny “Moje najlepsze zdjęcie” edycja 2

Każdy miłośnik fotografii w swoich autorskich galeriach ma zdjęcia, z których jest szczególnie dumny. Ten konkurs daje szansę pokazania ich i wygrania ciekawej nagrody.

Zapraszamy Was do drugiej edycji konkursu “Moje najlepsze zdjęcie”

W galerii konkursowej możecie dodawać fotografie o różnej tematyce, którymi chcecie się szczególnie pochwalić.

Termin nadsyłania prac to 30 czerwca br.Tak ja w pierwszej edycji preselekcję nadesłanych prac Redakcja powierzy 300 najbardziej aktywnym użytkownikom National-Geographic.pl.W trakcie konkursu zostaną wysłane do tych osób zaproszenia do udziału w pracach jury. Zaproszony Juror za pośrednictwem specjalnego formularza będzie mógł wybrać tylko jedno zdjęcie (warunek: nie może to być jego własna praca). Ten etap konkursu będzie trwał od 1 do 8 lipca br.

Ostateczny wybór 8 zdjęć-laureatów będzie należał do Redakcji. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 lipca br.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu national-geographic.pl  (Rejestracja)Zalogować sięWgrać swoje najlepsze zdjęcia za pomocą formularza, który znajduje się tutajZgłoszenia będą przyjmowane od 13 maja do 30 czerwca 2011. Decydować będzie data przesłania zdjęć na stronę www.national-geographic.pl po uprzednim zakończeniu rejestracji na stronie www.national-geographic.pl

Użytkownik może zgłosić od 1 do 10 zdjęć swojego autorstwa. Jednak do puli laureatów może zostać zakwalifikowane tylko jedno zdjęcie Uczestnika.

NAGRODY

Sponsorem nagród jest firma SAMSUNG.

Osoby, których zdjęcia zdobędą trzy pierwsze miejsca otrzymają po jednej nagrodzie głównej w postaci aparatu SAMSUNG WB700 z osiemnastokrotnym zoomem optycznym, szerokokątnym obiektywem, możliwością nagrywania filmów w jakości HD i dużym wyświetlaczem o przekątnej 3 cale.Więcej o aparacie przeczytasz tutaj

Ponadto wyróżnimy pięć zdjęć, których właściciele otrzymają od firmy Samsung po jednej cyfrowej ramce SPF-72H

Zapraszamy do konkursu!