Który polski startup zostanie sprzedany za miliard dolarów? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 20 porozmawiamy o potrzebach polskich startupów.

O polskich startupach rozmawialiśmy w audycji “Człowiek 2.0” już nieraz. Zastanawialiśmy się nad ich specyfiką, wpływem na innowacyjność oraz nad interakcją między nauką i biznesem. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że polscy innowatorzy, programiści czy konstruktorzy nie ustępują w niczym zagranicznej konkurencji. A jednak nasze startupy nie są tak znane na świecie, jak te z innych krajów. Jeszcze żaden z nich nie osiągnął wartości rynkowej liczonej w miliardach.

Czego potrzebuje polskie środowisko startupowe, by osiągnąć taki poziom? O tym opowiedzą moi goście: Kinga Stanisławska (Experior Venture Fund), Andrzej Kozłowski (PKN Orlen) i Mateusz Tułecki, szef projektu Startup Fest. Oto film pokazujący finał zeszłorocznej edycji tej imprezy:

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 23 maja po godz. 20 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Zapraszam!