Laptop zawsze chłodny dzięki podkładce Logitech

Nowa podkładka Logitech jest wyjątkowo lekka i smukła, co ułatwia jej przenoszenie z pokoju do pokoju. Specjalne wybrzuszenie na przedniej części podkładki powstrzymuje komputer przed ześlizgnięciem.

Nowa podkładka pod laptopa Logitech Cooling Pad N200 poprawia komfort korzystania z komputerów przenośnych na dowolnej powierzchni. Dzięki specjalnej konstrukcji wentylatora, podkładka skutecznie odprowadza ciepło, a przy tym pozostaje niemal bezgłośna.

W Logitech Cooling Pad N200 zastosowano cichy, ustawiony pod kątem wentylator z dużym „grillem”, a wloty powietrza umieszczone z tyłu i na bokach obudowy zapewniają swobodny przepływ powietrza. Użytkownik ma możliwość wyboru dwóch prędkości pracy wentylatora lub jego całkowitego wyłączenia. Podkładka jest zasilana z portu USB i ma minimalny wpływ na zużycie baterii laptopa.

– Logitech Cooling Pad N200 zapobiega przegrzewaniu się laptopów używanych na nierównych, utrudniających wentylację powierzchniach. Dzięki tej podkładce, możemy bez obaw korzystać z komputera przenośnego na kanapie, w łóżku czy na dywanie – mówi Krzysztof Machnicki, PR i marketing manager Logitech Poland.

Cena i dostępność

Logitech Cooling Pad N200 będzie dostępna w Polsce pod koniec czerwca
w sugerowanej cenie detalicznej 159,99 zł.

Więcej:gadżety