Milenialsi: jakie jest pokolenie Y? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 20 porozmawiamy o współczesnych 20-30-latkach.

Osoby urodzone po roku 1980 różnią się od starszych. Nie tylko dlatego, że wychowały się w otoczeniu nowych technologii i nie wyobrażają sobie życia bez internetu. Mają też inne podejście do znajomych, konsumpcji, pracy i wypoczynku. Czy te różnice naprawdę są tak duże? I jak ci tzw. milenialsi mogą zmienić nasz świat? O tym opowiedzą moi goście w studiu TOK FM: Patrycja Venulet, szefowa zespołu Stratosfera by Deloitte oraz Artur Kurasiński, bloger i przedsiębiorca.

Przy okazji polecam archiwalne audycje o podziałach w internecie, cyfrowych seniorach, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, technologiach w motoryzacji, ekonomii współdzielenia, inteligentnych miastach i serialach, a także artykuły “Cyfrowa generacja“, “7 grzechów głównych młodych pracowników” i “Zdekoncentrowani“.

Nowego odcinka “Człowieka 2.0” możecie posłuchać 24 września po godz. 20 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!