Myślisz o założeniu własnego biznesu? Chcesz osiągać większe zyski? Weź udział w warsztatach Wyższej Szkoły Sukcesu

Kreuj pomysły, zarabiaj na pasji, zbuduj BIZNES WEB 2.0.

Jeśli myślisz o założeniu własnej działalności lub zależy ci na osiągnięciu większych zysków, weź udział w weekendowym cyklu szkoleń organizowanym przez Akademię Kobiet Sukcesu w ramach projektu Wyższa Szkoła Sukcesu.

To już drugą edycja projektu, którego celem jest rozwijanie kompetencji zawodowych. Warsztaty mają pomóc w  osiągnięciu wolności finansowej, ułatwić korzystanie z najnowszych narzędzi marketingowych niezbędnych do skutecznego prowadzenia i rozwijania własnej firmy. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą orientować się w najnowszych trendach i modelach biznesowych, również dla osób, które pragną podnieść swoje kompetencje w ramach pracy na etacie.

Tym razem hasło przewodnie warsztatów brzmi: „Kreuj pomysły, zarabiaj na pasji, zbuduj BIZNES WEB 2.0.”. Szkolenie pozwoli zdobyć innowacyjne know-how od najciekawszych ekspertów na rynku.  Prelegenci doradzą, jak kreować innowacyjne pomysły i mądrze stosować najnowsze rozwiązania marketingowe.

Wszystko odbędzie się w budynku Inspiration Space (ul. Kurpińskiego 55B) w Warszawie. Zarezerwuj ostatni weekend listopada: 26 – 27.11.2016.

Więcej informacji na www.kobietyisukces.pl/wyzsza-szkola-sukcesu-2016. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.