Naucz się od najlepszych, jak nie bać się ryzyka. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie

Kongres Inspiracji ,,Discover the world & yourself” to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. O swoich doświadczeniach, poszukiwaniu własnej drogi – w drodze – opowiedzą m.in. Marek Kamiński czy Małgorzata Wojtaczka.

Już 31 maja w Centrum Konferencyjne Legii Warszawa odbędzie się Kongres Inspiracji. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, które ma na celu zainspirowanie naszych gości do odnalezienia motywacji w życiu na podstawie prawdziwych historii i doświadczeń osób takich jak Marek Kamiński, Piotr Voelkel czy Małgorzata Wojtaczka.

Misją kongresu jest szerzenie praktyk, podnoszenie kwalifikacji oraz wymiana doświadczeń wśród profesjonalistów i entuzjastów motywacji i coachingu w sferze osobistej i zawodowej. Goście będą mieli również okazję wysłuchania porad oraz wskazówek dotyczących radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

Kongres „Discover  the world and yourself” to inspiracja, lifestyle, odkrywanie siebie i nauka jak żyć w harmonii między pracą a życiem prywatnym. To świadectwo wybitnych profesjonalistów o tym, jak pokonywać bariery i jak nie bać się ryzyka.