Nowa książka Jacka Santorskiego: Siła Spokoju, którego nie ma

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w warszawskim Teatrze Studio, który towarzyszyć będzie premierze nowej książki Jacka Santorskiego i Jarka Szulskiego.

Jacek Santorski, stały autor magazynu “Coaching”, napisał wraz z Jarkiem Szulskim książkę o intrygującym tytule. „Siła Spokoju, którego nie ma” – o co tu chodzi? Zdaniem autorów dążenie do spokoju czy wyciszenia, aby coś dobrze robić czy być szczęśliwym to pakowanie się w pułapkę. Chodzi bowiem o to, by przytomnie i z sercem działać także w zgiełku i niepewności. 

“Nasza książka jest o paradoksach. Jeśli twój umysł jest spokojny, możesz pędzić jak wicher. Jeśli niespokojny – zwolnij. Zamiast przepychać się z życiem, przyjmuj je i kieruj nim. Jeśli chcesz być dobry, poznaj i przyjmij i bestię, i piękność w sobie. Potem decyduj, którą żywisz” – piszą autorzy.

Będzie można ich spotkać na premierze książki, połączonej z koncertem Andrzeja i Mai Sikorowskich – 20 października do warszawskiego Teatru Studio. Wejściówki na wydarzenie będzie można wygrać podczas konkursu na naszej stronie na Facebooku.