Obcy wśród niedźwiedzi

Nowa seria w Animal Planet – „Obcy wśród niedźwiedzi”.

W Animal Planet nowa seria. Tym razem to „Obcy wśród niedźwiedzi” (Stranger Among Bears). Emerytowany nauczyciel z Alaski, Charlie Vandergaw, zyskał rozgłos na całym świecie za sprawą swojego wyjątkowego i kontrowersyjnego związku z niedźwiedziami. Podążymy śladami człowieka, który stworzył w swoim domu prawdziwą ostoję dla dzikich niedźwiedzi. Grizzly, z natury nieufne i często atakujące ludzi, w towarzystwie naszego bohatera zmieniają się w potulne domowe zwierzątka. Jednak Charlie wie, że to tylko pozory – starszy człowiek ma coraz mniej sił, aby żyć na równych prawach z ogromnymi zwierzętami. W obcowaniu z nimi nie ma miejsca na najmniejszy błąd ze strony człowieka!


Czy Niedźwiedzia Przystań przetrwa, a Charlie zdoła znaleźć inną osobę, która nie poczuje się jak „Obcy wśród niedźwiedzi”?


Zajrzyj do wnętrza Niedźwiedziej Przystani – miejsca, w którym twierdzenie o prawdziwej przyjaźni między człowiekiem a dzikim zwierzęciem nabiera nowego znaczenia. Wraz z kamerą Animal Planet zajrzysz tam, gdzie nigdy nie dotarł żaden śmiertelnik!

Premiera w czwartek, 29 października, o godz. 20:00 na Animal Planet. Kolejne odcinki w czwartki o godz. 20:00. h.k.