Olimpiada z marką Oakley

Rok 2016 to czas wielkich wydarzeń sportowych, w tym Olimpiady w Rio. Marka Oakley®, jako lider okularów Sport Performance, zapewni 600 startującym Olimpijczykom niezawodną jakość widzenia i komfort w najważniejszych sportowych momentach.

Kolekcja PRIZM™ Olympic Green Fade to nie tylko wyraziste detale i nowoczesny design, ale przede wszystkim zaawansowana technologia niezbędna w pracy każdego sportowca. Okulary marki Oakley® tworzone są  specjalnie z myślą o różnorodności dyscyplin – ich specyficznych wymaganiach oraz towarzyszących okolicznościach, często nieprzewidywalnych. Dzięki precyzyjności wykonania i najlepszej jakości materiałów, okulary Oakley® sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

W kolekcji PRIZM™ Olympic Green Fade wystartują zarówno polscy, jak i zagraniczni sportowcy z takich dyscyplin, jak cycling, siatkówka plażowa, golf, tenis, thriatlon, biegi, czy wioślarstwo i kajakarstwo. Z biało-czerwonej kadry z okularów Oakley® na co dzień korzystać będą m.in. Natalia Madej, Michał Kwiatkowski, Miłosz Jankowski, Agnieszka Skrzypulec czy Monika Żur. Wśród zagranicznych sportowców charakterystyczne, zielone okulary będą nosili m.in. Javier Gomez, Julien Absalon, Lizzie Armitstead, Peter Sagan oraz Candace Hill.

Więcej:okulary