Paper: Przyszłość Facebooka?

Jak będzie wyglądać przyszłość najpopularniejszego serwisu społecznościowego świata? Przekonamy się o tym po ściągnięciu aplikacji “Paper”.

Aplikacja “Paper” stworzona z myślą o systemie IOS jest przeznaczona do czytania wiadomości. Zdaniem ekspertów, aplikacja pomoże przedstawicielom Facebooka w osiągnięciu ich kolejnego wielkiego celu – stworzenia najlepszej spersonalizowanej gazety na świecie. 

Na jego punkcie oszalało już ponad pół miliarda ludzi. Niektórzy twierdzą, że jeśli cię nie ma na Facebooku, to nie istniejesz. Czytaj także: JAK NAS PSUJE FACEBOOK?

“Paper” to jednak coś więcej niż aplikacja do czytania newsów. To także sam Facebook przekształcony w mniejszy ekran. Aplikacja nie tylko pozwala użytkownikom odnaleźć interesujące ich treści na dowolne tematy, ale także stworzyć własny strumień informacji, otrzymywać wiadomości, powiadomienia i korzystać z wyszukiwarki Facebooka.

Zdaniem ekspertów, nowa aplikacja na iPhony już wkrótce może zastąpić tradycyjną aplikację Facebooka na smartfony czy tablety. 

Aplikacja jest dostępna od początku lutego, na razie jednak nie wiadomo, ilu użytkowników zdecydowało się ją pobrać.