Pończochy z feromonami – odkrycie na targach w Kopenhadze i Düsseldorfie

Na polskim rynku pojawiły się właśnie pierwsze na świecie pończochy nasączone… feromonami. Nowość ta już zdążyła podbić targi mody w Kopenhadze i Düsseldorfie.

A wszystko dzięki unikalnej technologii, opatentowanej przez polskiego producenta, lidera branży bieliźnianej – Studio Collants Ballerina Hosiery (producent za swoją technologię otrzymał patent P402520).

Tkanina Hush Hush, bo tak nazwano wyjątkową kolekcję, nasączona jest prawdziwymi feromonami. Ich zawartość i jakość w materiale sprawdzono w laboratorium największego polskiego producenta feromonów – sklepu Feromony.pl.

Feromony stopniowo uwalniają się z materiału pończoch, a efekt ich działania utrzymuje się do sześciu godzin po pierwszym otwarciu opakowania.

Z tkaniny powoli unosi się specjalnie dobrana mieszanka tych związków, która – jak gwarantuje producent – otacza kobietę „niewidzialną mgiełką pożądania”. Jej głos odbierany jest, jako bardziej ponętny, zapach bardziej zmysłowy, a skóra bardziej aksamitna.

Czy to rzeczywiście prawda? Aby przekonać się o magicznym działaniu pończoch, trzeba wydać niemałą kwotę. Producent ustalił bowiem ich cenę na 95zł. Do końca roku można je mieć za darmo. Szczegóły promocji na stronie sklepu Feromony.pl.