Poznaj tajniki ludzkiego ciała podczas wystawy „Było Sobie Życie”

Przyjdź do King Cross Marcelin w dniach 10-23 października. Czekają pokazy, filmy, laboratorium z mikroskopami i wiele innych naukowych atrakcji.

Co jest najważniejsze w organizmie człowieka? Czy jest to mózg, serce, wątroba, a może płuca? Dlaczego w naszych żyłach płynie krew? Na te niejednokrotnie trudne pytania odpowiedzą dzieciom i rodzicom bohaterowie  kultowej bajki Było Sobie Życie.

Gdzie i kiedy? Podczas wystawy o tym samym tytule, którą będzie można odwiedzić w King Cross Marcelin od 10 do 23 października 2016.

Na wystawę składają się dwie części: interaktywna kopuła, w której prezentowane będą animacje edukacyjne oraz strefa laboratoryjna (z modelami, laboratorium oraz innymi elementami prezentującymi budowę ciała człowieka).

Pokażemy Ci również szkielet i nazwiemy wszystkie kości. Nasza wystawa zwiększy Twoją świadomość nie tylko z zakresu budowy ciała, ale również genetyki i pierwszej pomocy. A wszystko po to by łatwiej było Ci dbać o siebie i innych – zapewniają organizatorzy.

Przyjdź do King Cross Marcelin w dniach 10-23 października w godzinach otwarcia centrum handlowego. (Każdy cykl bezpłatnych zajęć rozpoczyna się o pełnej godzinie).

Wstęp wolny.

 

Wystawa edukacyjna „Było sobie życie”
Centrum handlowe
King Cross Marcelin
10-23 października 2016
kingcrossmarcelin.pl