“Wyścig” – premiera z nowym “Focusem”

Już w poniedziałek 24 marca ukaże się najnowsze wydanie miesięcznika “Focus”. Magazyn będzie dostępny również w wersji z filmem DVD “Wyścig”.

“Wyścig” to prawdziwa, wciskająca w fotel historia rywalizacji dwóch najlepszych kierowców Formuły 1: Nikiego Laudy i Jamesa Hunta. Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy. Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Przystojny playboy James Hunt (Chris Hemsworth) i błyskotliwy Niki Lauda (Daniel Brühl) to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. Ich historię wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard, a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana.

Szczegóły techniczne : ścieżka dźwiękowa angielska (DD 5.1) i polska (DD 5.1), napisy polskie, czas projekcji 117 minut. Więcej o filmie: Filmweb.


“Focus” z książką i filmem “Wyścig” dostepny tylko w punktach sprzedaży od 24 marca w cenie 29,99 zł. Prenumeratorzy otrzymują wersję bez dodatków w standardowej cenie.

Więcej:filmy