Romans ze zbrodnią w tle!

“Klątwa kanionu” – najnowsza powieść Heather Graham

Jennifer Connolly jest znaną gwiazdą seriali telewizyjnych. Urodę i talent odziedziczyła po hollywoodzkiej legendzie Abby Sawyer, która dziś choruje na parkinsona. By opiekować się matką, Jennifer przenosi się do niej do Granger House. Dom, który należał niegdyś do hollywoodzkiego iluzjonisty, pełen tajnych skrytek i korytarzy, fascynuje niesamowitą historią.

W kanionie nieopodal posiadłości policja odkrywa zwłoki młodej aktorki. Śledztwo trwa, ale morderca pozostaje nieuchwytny. Psychopata, który aranżuje zabójstwa zgodnie ze scenariuszami filmów Hitchcocka, pozbawia życia kolejne młode gwiazdy kina.

Jennifer, która w serialu gra scenę morderstwa pod prysznicem, nie może czuć się bezpieczna nawet w ramionach swojego serialowego partnera Conara, do którego żywi namiętne uczucie.

 Znakomita pisarka, obdarzona niebywałym talentem narracyjnym. Los Angeles Daily News

 Nazwisko Heather Graham na okładce gwarantuje świetną lekturę. Literary Times

 Heather Graham jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Premiera: 27 czerwca, cena: 31,90, www.gjksiazki.pl.

Znajdź nas na facebooku G+J Książki.