Startujemy. Zaczynamy pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów!

Polska Organizacja Turystyczna poszukuje 16 blogerów, którzy w wyjątkowy sposób wypromują region w którym żyją, bardzo dobrze znają lub są z nim emocjonalnie związani. Zapraszamy do rywalizacji osoby, które na co dzień prowadzą blogi o tematyce podróżniczej, kulinarnej i lifestylowej i pisały już o Polsce.
Startujemy. Zaczynamy pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów!

W ramach rywalizacji pomiędzy blogerami powstaną materiały promujące regiony Polski, które mają zainspirować indywidualnych turystów organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce  i osoby poszukujące inspiracji do podróży w Internecie np. w mediach społecznościowych.

Każdy bloger będzie reprezentował jeden region i opracuje na jego temat publikacje, które następnie zostaną zamieszczone na dedykowanej stronie oraz w formie publikacji drukowanej. Dla trójki Laureatów Mistrzostw przewidziane są nagrody pieniężne.

Założeniem akcji jest promocja walorów turystycznych 16 regionów z wykorzystaniem mediów społecznościowych i zwiększenie świadomości działań regionalnych organizacji turystycznych w środowisku online.

Chcesz zgłosić swojego bloga? Wejdź na stronę mistrzostwablogerow.polska.travel i wypełnij formularz.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!