TRANSFORMERS 3 powraca na DVD i Blu-ray

“Transformers 3: Dark of the Moon” to już trzecia z kolei produkcja z udziałem LaBeoufa w roli pomysłowego i odważnego Sama Witwicky’ego.

Od czasu pierwszej części serii “Transformers”, która weszła na ekrany kin w 2007 roku (film zarobił w sumie ponad 700 milionów dolarów na całym świecie ze sprzedaży biletów, został również najlepiej zarabiającym DVD roku) do drugiej części z 2009 roku – “Transformers: Zemsta upadłych” /Transformers: Revenge of the Fallen/ (jego wpływy to ponad 836 milionów dolarów) Sam stale znajduje się w centrum walki na śmierć i życie pomiędzy oddziałami walczących ze sobą na Ziemi robotów. 

O filmie

Przeszłość kryje tajemnicę, a wydarzenia sprzed lat mają wpływ na to, co się dzieje teraz. Być może wrak statku kosmicznego znaleziony na Księżycu sprawi, że Ziemia stanie na krawędzi wojny. Wojny tak wielkiej, że siła Transformersów będzie zbyt mała, by nas ocalić. Autoboty kontra Decepticony, dobro przeciw złu. I wcale nie jest powiedziane, że dobro zwycięży. Do ekipy znanej z poprzednich części Transformersów dołączyły nowe gwiazdy: John Malkovich, Patrick Dempsey oraz Frances McDormand, a całość zobaczymy w oszałamiającej technologii 3D.  

Więcej:cywilizacje