W Polsce ruszył pierwszy printroom 3D

W Poznaniu powstał pierwszy w Polsce printroom 3D czyli miejsce, gdzie każdy będzie mógł skorzystać z możliwości drukarki 3D.

Urządzenie mieści się w nowo otwartym markecie Leroy Merlin w Suchym Lesie pod Poznaniem. 

Trójwymiarowy druk to szansa na łatwą i szybką produkcję wszystkiego: od samolotów i broni po lekarstwa i zapasowe nerki. Światowa gospodarka może wywrócić się do góry nogami!

– Drukarki 3D to nowy pomysł na zaspakajanie potrzeb klientów. W każdym domu psują się przedmioty i części sprzętów domowych, które trudno dokupić. Okazuje się, że w takich przypadkach drukarka 3D jest doskonałym rozwiązaniem! Każdy taki mały przedmiot można zaprojektować, wydrukować i używać jak nowy – mówi Dariusz Legucki, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Suchym Lesie. [Czytaj także: JAK DRUK 3D WPŁYNIE NA NASZE ŻYCIE?]

W pierwszym w kraju printroomie 3D, każdy będzie mógł skorzystać z niesamowitych możliwości tych urządzeń. Dzięki drukarkom 3D klienci będą mieli możliwość wydrukować zaprojektowany dla siebie dowolny przedmiot. W obsłudze programów do projektowania i samych urządzeń pomoże wykwalifikowany personel.