Weź udział w konferencji “Masz w sobie MOC!”

28 marca 2015 w Warszawie eksperci i świetni mówcy, autorzy książek, trenerzy podzielą się swoja wiedzą i refleksją na temat źródeł wewnętrznej siły, która jest w każdym z nas.

Inspirować będą m.in.: światowej sławy profesor nadzwyczajny, ekspert w dziedzinie psychologii, komunikacji i badań nad mózgiem – prof. Rafał Ohme, ceniona dziennikarka, autorka książek i trenerka Renata Dziurdzikowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna – Anna Maruszeczko, uznany ekspert przywództwa oraz autor teksów biznesowych – Robert Jasiński, polska paraolimpijka – Katarzyna Rogowiec, wybitny polski seksuolog – prof. Zbigniew Lew-Starowicz oraz wiele innych osobowości.

Uczestnikom konferencji gwarantujemy znaczący przypływ Mocy i życiowej energii. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, szukających  pogłębionej inspiracji, innowacyjnej wiedzy i narzędzi wspierających w rozwoju osobistym.

UWAGA! Tylko do 8 marca trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie. W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich czy podzielić się inspiracją z przyjaciółmi – zabierz ich na konferencję Masz w sobie MOC!  Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl.

Partnerzy główni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Doradca Książki Dorota Citkowska oraz Projekt Liderka.

Magazyn Coaching jest Patronem Medialnym wydarzenia.