Wibrator dla miłośników literatury

Wibrator połączony z erotyczną literaturą – to najnowszy pomysł opracowany przez start-up z Francji.

Wibrator nosi nazwę “Little bird” (czyli “mały ptaszek”) i za pomocą Bluetootha łączy się z aplikacją do czytania książek. Urządzenie zaprezentowano na targach technologicznych CES w Las Vegas. 

Mechanizm działania urządzenia jest prosty: użytkowniczka może czytać literaturę erotyczną na smartfonie lub tablecie, a jednocześnie zdalnie sterować wibratorem. Interakcje z czytaną historią (głaskanie, dmuchanie czy potrząsanie ekranem), zmieniają częstotliwość wibrowania. 

Autorka wynalazku podkreśla, że tę “literacką podróż” można odbyć także w towarzystwie. “Możesz zachęcić partnera, by przejął kontrolę nad twoim telefonem, czytał na głos i w ten sposób zmieniał tempo wibrowania, w czasie gdy ty siedzisz swobodnie i się relaksujesz” – tłumaczy. Jednocześnie podkreślaja, że wibrator jest bardzo dyskretny i cichy, więc można go używać niemal w każdym miejscu. 

“Jestem wielką miłośniczką literatury erotycznej. Chciałam połączyć siłę słów i nowe technologie, tworząc zupełnie nową jakość czytania, której można doświadczać samemu lub w parze” – tłumaczy autorka pomysłu Christel Le Coq.

Czytaj więcej: