Wolves Summit – święto innowacyjności i przedsiębiorczości

W dniach 27- 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbywa się druga edycja największej w Polsce międzynarodowej konferencji poświęconej innowacyjności i przedsiębiorczości.

Wolves Summit to konferencja dla startupów, inwestorów, pracowników korporacji i przedsiębiorców z całego świata. To wydarzenie, które jest połączeniem najnowszych trendów oraz sprawdzonych doświadczeń ze świata innowacji, przedsiębiorczości, nowych technologii i inwestycji.

Podczas Wolves Summit dostępnych będzie 9 ścieżek tematycznych, w tym m.i.n Fintech, Marketing, Technology i Gaming. Tematy, które zostaną poruszone podczas prelekcji, to m.in. technologia w chmurze, wi-fi jako urządzenie analityczne, wykorzystanie technologii beaconów i bitcoiny.

Konferencja jest międzynarodowa, a podstawowym językiem jej uczestników jest angielski. W pierwszej edycji  wydarzenia wzięło udział 1356 uczestników i ponad 113 speakerów z takich krajów, jak m.in.: Argentyna, Kanada, USA, Niemicy, Francja, Norwegia, Szwecja, Anglia i Irlandia. 

Konferencja Wolves Summit to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pracują w dziale marketingu lub sprzedaży, w agencji lub w start-upie. Wydarzenie jest dobrą okazją do poznania przyszłego inwestora, klienta, a może nawet partnera biznesowego.

Pełna agenda konferencji jest dostępna na stronie www.wolvessummit.com.

Więcej:technologie