Wybierz najciekawszy projekt w plebiscycie Innowator jutra

Modyfikacja skrzydła samolotu zwiększająca bezpieczeństwo lotu, bioniczna proteza ręki, sygnalizator palenia odpadami toksycznymi – to przykłady kilku innowacyjnych pomysłów prezentowanych przez 33 Finalistów Konkursu Naukowego E(x)plory w internetowym plebiscycie Innowator Jutra.

Innowator jutra to dla młodych naukowców szansa na wypromowanie talentu i nowatorskich projektów, których są autorami. To także okazja dla publiczności Gdynia Explory Week i internautów, aby docenić i wesprzeć pomysł, który ich zdaniem ma największe szanse na realizację. 

Dla laureata zeszłorocznej edycji plebiscytu – Piotra Lazarka, autora prototypu automatycznego pojazdu do prewencyjnej analizy stanu gleby na polach uprawnych – nagroda publiczności w plebiscycie Innowator Jutra była jedynie początkiem sukcesów. Piotr otrzymał I nagrodę Jury Konkursu Naukowego E(x)plory, wyjazd na najbardziej prestiżowy konkurs naukowy Intel ISEF w USA oraz staż w Instytucie Weizmanna w Izraelu. 

Informacje o tegorocznych uczestnikach plebiscytu znaleźć można na stronie: www.innowatorjutra.pl
Głosowanie na najlepszy projekt trwa od 11-25 października 2019. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas Gali zamknięcia wydarzenia Gdynia E(x)plory Week.

Do 31 stycznia trwa rekrutacja do kolejnej edycji Konkursu Naukowego E(x)plory. Więcej na www.explory.pl 

Więcej:undefined