Wybierzmy Mistrzów Regionów! Rusza głosowanie w 2 Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!

Od dziś (29.07) do 26.08.2019 możecie zagłosować na najlepszych influencerów w II edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.
Wybierzmy Mistrzów Regionów! Rusza głosowanie w 2 Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!

Każdy z uczestników Mistrzostw ma przydzielony region, który będzie zwiedzał i wyszukiwał tam ciekawe atrakcje turystyczne. Będzie je opisywał na blogu oraz w mediach społecznościowych. Zadanie polega na tym by zarazić i zainspirować widzów i czytelników do zwiedzania swoim szlakiem. Więcej o konkursie przeczytacie tutaj

16 uczestników i uczestniczek, 16 województw, 16 przygód! Więcej o każdym i każdej z nich dowiecie się tutaj. Teraz czas na wasz ruch: obserwujcie, czytajcie oglądajcie i decydujcie: kto wygra drugie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2019. Wspólnie wybierzemy Mistrza/Mistrzynię Regionów!

Głosowanie potrwa do 26.08. Swój głos możecie oddawać raz na 24h, a wybór potwierdzicie poprzez weryfikację mailową. Pamiętajcie, aby w ciągu 24 godzin kliknąć link aktywacyjny, otrzymany za pośrednictwem e-maila na Wasz adres – dzięki temu wasz głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.
 

Życzymy udanej zabawy!