Wygraj zaproszenie na warsztat “Cel Pełen MOCY”!

Chcesz zrobić wartościowy krok w kierunku wyższej satysfakcji z życia? Już we wtorek 8 grudnia 2015, w Warszawie, w godzinach 18:30-21:30 – przyjdź na wyjątkowy warsztat założycielki Akademii Kobiet Sukcesu Małgorzaty Smoczyńskiej pod hasłem „Cel pełen MOCY – znajdź swoją drogę i zmień swoje życie”  – dla wszystkich, którzy chcą odkryć i zdefiniować to, czego najbardziej potrzebują do pełni samorealizacji i przyspieszyć faktyczne wdrożenie tych zmian.

Znajdź swoją drogę i zmień swoje życie – wygraj zaproszenie na wyjątkowy warsztat.

Grudzień jest świetnym momentem, by po intensywnym roku na chwilę zatrzymać się i uważnie spojrzeć w siebie – gdzie teraz jestem? Z jakich obszarów w moim życiu jestem zadowolona, a w których odczuwam brak i frustrację? Czego bym chciała zamiast tego, co mam teraz? Które zmiany chciałabym wprowadzić jeszcze w tym roku? Jak to zrobić?

To ważne pytania, których najczęściej nie mamy czasu lub siły sobie samej zadać. Jeśli jednak to zrobimy – uzyskamy niezwykle cenny drogowskaz dla naszych działań i wyborów oraz przyspieszymy  zmiany, za którymi tęsknimy.

UWAGA! Dziś i jutro trwa specjalny konkurs dla fanek naszego profilu – pierwsza osoba, która wyśle maila na adres [email protected] z hasłem “Coaching” i uzasadnieniem dlaczego chce wziąć udział w warsztacie otrzyma bezpłatne zaproszenie wartości 200 zł. Kolejne 5 osób otrzyma zniżkę wartości 50 zł.

Więcej szczegół na stronie: www.kobietyisukces.pl