Prenumerata

Focus Ekstra 4/2015

Rozwiąż 300 zagadek trenujących umysł i podnieś poziom swojej inteligencji!

focus-42015-63_l

Focus Ekstra 4/2015

Nie trzeba się wstydzić, rozwiązując krzyżówkę czy wypełniając kratki sudoku. Wiele osób już się przekonało, że nie jest to zajęcie tylko dla mających wiele wolnego czasu emerytów czy osób zamkniętych w sobie, wycofanych, które mają kłopoty z zorganizowaniem sobie czasu. Jak bardzo modne stało się dbanie o zdrowie, o kondycję fizyczną, tak samo modne staje się dbanie o swoją kondycję intelektualną. I wcale nie chodzi o zażywanie cudownych tabletek „sesja na piątkę”, „cudowna pamięć” „intelektualny power”, ale o codzienne trenowanie własnych zdolności myślenia, kojarzenia, porównywania, zestawiania, wyciągania wniosków itd., itp...

Badania jednoznacznie potwierdzają, że im częściej zaprzątamy swój umysł intelektualnymi zagadkami, tym bardziej rozwijamy jego zdolności, tym dłużej cieszymy się dobrą intelektualną kondycją. Ten numer „Focusa Ekstra” jest więc najlepszym środkiem na to, byście stali się jeszcze bardziej inteligentni, jeszcze szybciej dawali sobie radę z trudnymi zagadnieniami, nie bali się ambitnych zadań i wierzyli w swoje możliwości.

Proponujemy 300 zadań, a więc 300 okazji do wykazania się własnymi zdolnościami, do nauczenia się metod rozwiązywania problemów. Bo – w przypadku niepowodzenia – rozwiązywanie zadania krok po kroku już po przeczytaniu odpowiedzi jest równie ciekawe i ...kształcące jak samodzielne jej poszukiwanie. Próbujcie!

Kazimierz Pasek, redaktor naczelny

Kup e-wydanie

Publio
Nexto
E-kiosk
E-gazety