Ashley Madison: W Polsce ruszył portal dla szukających “skoku w bok”

AshleyMadison.com, największy na świecie serwis dla osób szukających partnera do romansu, własnie ruszył w wersji polskojęzycznej.

Liczba użytkowników AshleyMadison.com to aż 26 milionów. Dlaczego podjęto decyzję o rozpoczęciu działań w naszym kraju? Ze względu na wysoki wskaźnik Polaków deklarujących wiarę katolicką. Jak pokazuje ostatnio przeprowadzone badanie (przeprowadzone na ponad 100 tys. użytkowników z całego świata), więcej niż 70% osób, które korzysta z AshleyMadison.com jest wyznania chrześcijańskiego.

Małżeński skok w bok

Polska jest 38. krajem, w którym uruchomiono serwis AshleyMadison.com. Platforma umożliwia użytkownikom nie tylko na znalezienie romansu, ale także … zachowanie go w tajemnicy! Wszystko za sprawą specjalnego systemu ochrony wizerunku i prowadzonej korespondencji. 

Czytaj więcej: SINGLE W PUŁAPKACH

Użytkownicy serwisu często szukają kochanki lub kochanka, gdyż nie chcą godzić się na życie w białych małżeństwach. Jak deklarują w badaniu przeprowadzonym przez AshleyMadison.com (w dniach 13-21 kwietnia 2014 na 105 000 użytkowników z 21 krajów), seks w ich związkach nie istnieje (20%) lub jest rzadkością – prawie 50% uprawia go raz na miesiąc. Zestawiając to z wynikami dotyczącymi religijności, (ok. 1/3 użytkowników regularnie się modli) nasuwa się wniosek, że osoby te zgodnie ze swoją wiarą cenią sobie małżeństwo, ale nie są zbytnio zainteresowane seksem. 

Dyskrecja na pierwszym miejscu

Właściciele serwisu zapewniają, że ich użytkownicy są w pełni chronieni i bezpieczni. Platforma umożliwia przesyłanie zdjęć, ale są one widoczne tylko dla wybranych użytkowników. W przypadku, gdy użytkownik korzysta z serwisu i musi go natychmiast opuścić, bo ktoś wchodzi do pokoju, może użyć przycisku paniki, który automatycznie przekierowuje na neutralną stronę. Natomiast jeśli chce wyrejestrować się z serwisu może całkowicie skasować swój profil, włącznie z usunięciem ze skrzynki adresata wszystkich wysłanych przez siebie wiadomości.

– Nasze globalne doświadczenie pokazuje, że mieszkańcy krajów konserwatywnych i chrześcijańskich, najchętniej korzystają z AshleyMadison.com – mówi dyrektor ds. komunikacji na Europę, Christoph Kraemer – Jednocześnie Polacy coraz odważniej sięgają po to, co pozwoli zaspokoić ich pragnienia, potrzeby, dlatego udostępniamy im naszą platformę. 

Użytkownikami serwisu w 88% są zamężne kobiety, średnia wieku 34 lata, a w 84% zamężni mężczyźni, przeciętnie w wieku 39 lat. Szukają partnera do zaspokojenia potrzeb seksualnych, a także fantazji erotycznych. Około 20% użytkowników AshleyMadion.com najczęściej uprawia seks w pozycji misjonarskiej, a kilkanaście procent na łyżeczki. Jednocześnie zapytani o ich preferencje najczęściej podawali seks oralny (mężczyźni 19,3%, kobiety 22%).