Czy rozmiar ma znaczenie?

Wygląd penisa wielu panom spędza sen z powiek. Bywa źródłem kompleksów i powodem męskiego utrapienia.

Fragment artykułu zaczerpniętego z portalu Kobieta.pl:

Z rozmiaru swojego penisa zadowolonych jest 55% panów!

Kobiety mają wpływ na wymiary męskich członków, których gabaryty są uzależnione od swobody seksualnej pań! Tego epokowego odkrycia dokonali niedawno naukowcy z uniwersytetu w Chicago.

Amerykańscy specjaliści Seymore Klitz i Ima Peeper opisali osiem rodzajów członków. Zobacz, czym charakteryzuje się każdy z nich i jak postępować z ich posiadaczami.

Trzon

Przypomina marchew, ponieważ główka jest takiej samej szerokości co trzon i tworzy z nim jedną, długą całość. Należy do pana w typie playboya. Przy nim kobieta czuje się najpiękniejsza, bo on potrafi adorować jak nikt inny. Niestety, szybko może zmienić obiekt uczuć.

Podpowiadamy: Mistrz techniki, doskonale zna kobiece ciało i wie, czego mu potrzeba. W zasadzie niewiele musisz robić, poza oddaniem się w jego mistrzowskie ręce. Odpręż się, otwórz na niespodzianki, a przeżyjesz niezapomniane chwile. Ponieważ Trzon to długodystansowiec, a jego specjalnością są łóżkowe maratony, najlepiej uprawiaj z nim miłość, gdy nie musisz wstać wcześnie rano.

Pęd bambusa

Niewielkich rozmiarów, jak pęd, który dopiero co wykiełkował. Jego właściciel żyje często z głową w chmurach, zdarza mu się nie zauważać kobiet.

Podpowiadamy: O seksie wie niewiele, dlatego próbuj testować razem z nim poradniki erotyczne. Ponieważ osiągnięcie przez niego erekcji też może wymagać trochę pracy, obserwuj, co go “kręci”, i wykorzystuj tę wiedzę (np. lubi ładną bieliznę, kuś go więc w pięknych koronkach).

Kiedy do lekarza ?

Co jest drobnym odchyleniem, a co problemem wymagającym interwencji lekarskiej?

SKRZYWIENIE – niewielkie zakrzywienie nie ma znaczenia, większość penisów podczas erekcji jest wygięta w którąś stronę. Jeśli jednak członek jest tak krzywy, że uniemożliwia to odbycie normalnego stosunku, trzeba się udać do urologa. Za pomocą względnie prostego zabiegu można prącie wyprostować.

Czy rozmiar ma znaczenie?

Wiesław Sokoluk, seksuolog i pedagog

Wielkości penisa przypisuje się zdecydowanie zbyt wielką wagę. Kobieca pochwa ma zdolność akomodacji, tzn. dostosowania się do rozmiaru członka. Od gabarytów prącia o wiele ważniejsze jest, co właściciel potrafi z nim zrobić, czy jest biegły w ars amandi. Problem może się pojawić najwyżej przy wyjątkowo dużych dysproporcjach w budowie narządów u partnerów.

Obalamy mity

OBRZEZANI SĄ LEPSZYMI KOCHANKAMI. Usunięcie napletka nie wpływa na umiejętności partnera, choć podobno niechroniona napletkiem żołądź, a stymulowana, np. na skutek obcierania przez bieliznę, staje się mniej wrażliwa. Czyli: mniej podatna na erotyczne bodźce, przez co pan może dłużej się kochać.

Źródło: Kobieta.pl (Claudia)