Efekt 20 000 brzuszków bez zakwasów, w 30 minut? Ta maszyna wymodeluje twoje ciało szybciej niż trening

Zbliżający się czas letnich wakacji to dla wielu czas weryfikacji. Bardzo bolesnej, bo przed lustrem. Jeszcze słychać gdzieś w oddali odgłosy wielkanocnej uczty, a tu już trzeba wyglądać jak grecki posąg przed pokazaniem się na plaży.

Artykuł natywny

Czasu jest mało, diety nie przynoszą efektu, a na samą myśl o ćwiczeniach fizycznych bolą wszystkie mięśnie. Sytuacja wydaje się beznadziejna i pozostaje chyba jedynie wakacyjny wypad w miejsce, gdzie jest na tyle zimno by się schować pod kurtką.

Tak, to dość ekstremalny scenariusz i wygląda na to, że dzięki najnowszej technologii można go włożyć między bajki. Istnieje urządzenie, które w sposób bezbolesny jest w stanie modelować naszą sylwetkę i w relatywnie szybkim czasie poprowadzić ją w stronę upragnionego wzorca.

Podstawą działania urządzenia BTL EMSCULPT jest zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology). Za pomocą wywoływanych przez aparat skurczy w ruch wprawiane są mięśnie brzucha i pośladków. Efekt? Ujędrnianie, wzmacnianie, modelowanie. Jak informują twórcy EMSCULPT sprawia, że w trakcie jednego  30 minutowego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych . Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę. Żeby szybko zaspokoić „głód” za pomocą procesu lipolizy rozkłada komórki tłuszczowe na kwasy tłuszczowe i glicerol, a te składniki są następnie wykorzystywane jako paliwo do działania.

 

Sam zabieg jest dość prosty i co najważniejsze, absolutnie bezpieczny. Układamy się w ubraniu wygodnie na łóżku zabiegowym, z twarzą skierowaną do góry lub do dołu, zależnie od miejsca, w którym będzie działać EMSCULPT (brzuch lub pośladki). Operator przypina do naszego ciała specjalnymi pasami aplikatory urządzenia przypominające kształtem nieco większe żelazka. Początkowo nastawia je na minimalną moc, a następnie powoli zwiększa ich oddziaływanie. Przez kolejne 30 minut urządzenie wykonuje za nas intensywny trening. Wrażenia w trakcie zabiegu nie są w żadnym stopniu nieprzyjemne, odczuwamy wibracje oraz wyraźne skurcze mięśni. W trakcie zabiegu możesz czytać książkę lub gazetę.

Bez łez i potu osiągamy efekt 20 000 przysiadów lub brzuszków. Po zakończonej sesji wracamy do normalnej aktywności, a następnego dnia nikt nie narzeka na zakwasy. Brzmi zbyt pięknie by było prawdziwe? Odpowiedź jest prosta – BTL EMSCULPT!

Więcej informacji znajdziesz na:

BTL EMSCULPT

saywowclinic.pl 

lechappeebelle.pl 

vesuna.pl 

zozmedical.pl/