Świąteczne przygotowania: jak je uprzyjemnić dzięki najnowszym technologiom?

Szukasz sposobu, który ułatwi i umili żmudne przedświąteczne zadania? Z pomocą przychodzi zaawansowana technologia.

Misja: #ŚWIĘTA

Zbliżające się Święta to twój ulubiony okres w roku czy raczej stres i nadmiar obowiązków? A może jedno i drugie? Okres bożonarodzeniowy jawi się jako czas pełen wzruszeń, relaksu w domu pachnącym choinką i ciastem, radości z prezentów, poprzedzony jest jednak długimi i żmudnymi przygotowaniami. Jednocześnie im bardziej urzeka nas magia Świąt, tym więcej wkładamy w nie wysiłku i odwrotnie: wysiłek odpłaca się błogą satysfakcją i spełnieniem.

Czy to nie paradoksalne? Narzekamy na przedświąteczne obowiązki, obiecujemy sobie, że nigdy więcej, rezygnujemy z najbardziej uciążliwych tradycji, po czym okazuje się, że jednak czegoś brak i wracamy do dawnych zwyczajów, by – kiedy już zasiądziemy do Wigilii – poczuć spełnienie podczas spotkania z najbliższymi.

Dlatego nie będziemy was namawiać do tego, by zadowolić się namiastką świąt lecz podpowiemy, jak uprzyjemnić sobie przedświąteczne zadania. Z pomocą przychodzi nam zaawansowana technologia. Zobacz najnowszy sprzęt Samsung, z którym świąteczne obowiązki staną się dużo przyjemniejsze. Oto kilka propozycji:

 

#ZAKUPY

Jeśli zakupy przedświąteczne to dla Ciebie nuda, męczarnia, koszmar, zabierz ze sobą do sklepu Galaxy Tab S6. Ten lekki tablet o doskonałych parametrach uprzyjemni ci oczekiwanie w kilometrowych kolejkach. Sprzęt może pełnić funkcję notatnika, a z precyzyjnie przygotowaną listą, sprawniej zrobisz zakupy. Poza tym wygodnie, już na miejscu sprawdzić, czy oferty w danym sklepie są rzeczywiście korzystne, czy towary są dostępne itp. Galaxy Tab S6 wyposażony jest w procesor Snapdragon 855 wykonany w 7nm, który jest w stanie obsłużyć najbardziej nawet wymagające gry. Możesz też obejrzeć sobie w międzyczasie odcinek serialu albo spisywać pomysły czy rysować za pomocą zintegrowanego rysika S Pen.

Tablet Samsung Galaxy Tab S6

 

#PORZĄDKI

Odkurzanie, ścieranie, bieganie po domu z mopem… Marzysz o tym, żeby jak najszybciej skończyć, by mieć czas na dla siebie na film lub książkę? Nie musisz! Słuchaj w tym czasie muzyki albo audiobooka. Bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds o intrygującym designie są ergonomiczne i niezwykle zaawansowane technologicznie. Wykonane z lekkich materiałów doskonale leżą w uszach. Po jednym ładowaniu można słuchać ulubionych utworów przez kilka godzin. I co najważniejsze, specjaliści od akustyki dostroili Galaxy Buds tak, by dostarczały bogaty, żywy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Nic cię nie ogranicza, nie zaplączesz się w pajęczynę kabli, a czas płynie dużo przyjemniej! Masz już swój soundtrack do sprzątania?

 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds

 

#GOTOWANIE

Pachnące w całym domu pierniczki, 12 wigilijnych potraw – chcesz uwiecznić efekty swojej ciężkiej pracy? Sięgnij po kolejną nowość z rodziny Samsung – smartfon Galaxy S10+. Masz do dyspozycji zestaw trzech wbudowanych obiektywów: teleobiekty, szerokokątny i ultraszerokokątny. Dwa przednie obiektywy wykażą swoją moc, jeżeli chodzi o głębię ostrości i oświetlenie podczas robienia rodzinnego selfie. W trybie Live Focus możesz dodać oryginalne efekty, takie jak rozmycie tła, zmienić klimat zdjęcia za pomocą efektów bokeh – nawet na gotowej fotografii. I wreszcie gotowe zdjęcia możesz pokazać bliskim na nowym ekranie telefonu typu Infinity-O lub przesłać je za pomocą bluetooth do tabletu Galaxy Tab S6.

Smartfon Samsung Galaxy S10

Dzięki najnowszym technologiom przedświąteczne przygotowania wydają się dużo przyjemniejsze!


Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung


 

Więcej:undefined