Zacznij cytować siebie. Wypróbuj nowatorską metodę My New Ocean (MNO)

Metoda MNO to tworzenie doświadczeń rozwojowych, które odkrywają prawdziwe ja.

Bądź projektantem

Samo słowo projektowanie sprawia, że czujemy wpływ, jaki mamy na nasze życie. I na tym opiera się idea metody.

To, w jaki sposób tworzymy jakość naszego życia, zależy od tego jak tworzymy jakość każdego dnia. Świadomość siebie na poziomie ciała, umysłu i duszy określa nasze człowieczeństwo i jego spełnienie. Skoro to my jesteśmy siłą sprawczą to przede wszystkim my jesteśmy rzemieślnikiem i rzeźbiarzem naszego życia. A to oznacza, że każde nasze działanie lub jego brak ma wpływ na jakość naszego życia.

Cała zabawa polega na tym, aby wyjść ze schematów, jakie dotąd zbudowaliśmy i uruchomić w sobie obserwatora. Dopiero to pozwoli zaprojektować takie doświadczenie, które być może nie będzie wygodne, jednak dzięki niemu poszerzymy swoją świadomość. Odkryjemy to, co nam dotąd przeszkadzało i wpuścimy tlen, w te miejsca, do których powietrze dotąd nie docierało.

To jest praca, w której człowiek mierzy się ze sobą, patrzy lękowi w oczy, ściera się ze swoim umysłem i zaczyna słuchać siebie i swojego ciała. Taka praca pozwala dotrzeć do witalnej, autentycznej energii życiowej.

Czas, w ramach którego dociera się do tej jakości zależy od każdego indywidualnie. I to jest kolejny ważny element metody MNO. To my jesteśmy projektantami tego czasu. To my mamy być gotowi, aby na miarę siebie tę nową jakość życia rozbudzać.  Poprzez otwieranie serca – otwieramy szerzej oczy.

Korzyści z MNO

Metoda MNO pomaga odnaleźć siebie i zaprojektować siebie w nowej roli.  Korzyści, jakich doświadczysz w pracy z MNO: 

  • stworzysz nową jakość swojego życia lub biznesu, 
  • dotrzesz do źródła swojej autentycznej siły, 
  • określisz swoje priorytety poprzez zaprojektowanie doświadczenia,
  • przećwiczysz nowe umiejętności poza strefą swojego komfortu,
  • zaczniesz działać od razu i z przekonaniem dzięki zaplanowaniu działań zgodnie,
    z Twoim wewnętrznym rytmem,
  • zaczniesz robić to czego pragniesz w zgodzie ze sobą poprzez wysłuchanie tego co dotąd niewysłuchane,
  • rozbudzisz swoją wyobraźnię do działania.

 

Wypróbuj z Akademią Kobiet Sukcesu

Nowatorskiej metody My New Ocean będzie można doświadczyć podczas tegorocznej edycji szkoleń „Wyższa Szkoła Sukcesu”, których motywem przewodnim będzie hasło: „Kreuj pomysły, zarabiaj na pasji, zbuduj biznes WEB 2.O.”

Wyższa Szkoła Sukcesu to projekt Akademii Kobiet Sukcesu nastawiony na rozwijanie kompetencji zawodowych w celu osiągnięcia wolności finansowej, bycia na czasie w najnowszych trendach, modelach biznesowych i narzędziach marketingowych niezbędnych do skutecznego prowadzenia i rozwijania własnej firmy lub podnoszenia własnych kompetencji na etacie. 

Zapraszamy na warsztat „MNO do projektowania siebie do zdobywania Twojego klienta” oraz wiele innych, inspirujących szkoleń. Wszystko odbędzie się w dniach 26 oraz 27 listopada 2016  w Warszawie. Więcej informacji na www.kobietyisukces.pl/wyzsza-szkola-sukcesu-2016

 

Autor tekstu: Agata Kaczmarek (twórca metody i projektant doświadczeń MNO)