Bądź projektantem

Samo słowo projektowanie sprawia, że czujemy wpływ, jaki mamy na nasze życie. I na tym opiera się idea metody.

To, w jaki sposób tworzymy jakość naszego życia, zależy od tego jak tworzymy jakość każdego dnia. Świadomość siebie na poziomie ciała, umysłu i duszy określa nasze człowieczeństwo i jego spełnienie. Skoro to my jesteśmy siłą sprawczą to przede wszystkim my jesteśmy rzemieślnikiem i rzeźbiarzem naszego życia. A to oznacza, że każde nasze działanie lub jego brak ma wpływ na jakość naszego życia.

Cała zabawa polega na tym, aby wyjść ze schematów, jakie dotąd zbudowaliśmy i uruchomić w sobie obserwatora. Dopiero to pozwoli zaprojektować takie doświadczenie, które być może nie będzie wygodne, jednak dzięki niemu poszerzymy swoją świadomość. Odkryjemy to, co nam dotąd przeszkadzało i wpuścimy tlen, w te miejsca, do których powietrze dotąd nie docierało.

To jest praca, w której człowiek mierzy się ze sobą, patrzy lękowi w oczy, ściera się ze swoim umysłem i zaczyna słuchać siebie i swojego ciała. Taka praca pozwala dotrzeć do witalnej, autentycznej energii życiowej.

Czas, w ramach którego dociera się do tej jakości zależy od każdego indywidualnie. I to jest kolejny ważny element metody MNO. To my jesteśmy projektantami tego czasu. To my mamy być gotowi, aby na miarę siebie tę nową jakość życia rozbudzać.  Poprzez otwieranie serca - otwieramy szerzej oczy.

Korzyści z MNO

Metoda MNO pomaga odnaleźć siebie i zaprojektować siebie w nowej roli.  Korzyści, jakich doświadczysz w pracy z MNO: 

  • stworzysz nową jakość swojego życia lub biznesu, 
  • dotrzesz do źródła swojej autentycznej siły, 
  • określisz swoje priorytety poprzez zaprojektowanie doświadczenia,
  • przećwiczysz nowe umiejętności poza strefą swojego komfortu,
  • zaczniesz działać od razu i z przekonaniem dzięki zaplanowaniu działań zgodnie,
    z Twoim wewnętrznym rytmem,
  • zaczniesz robić to czego pragniesz w zgodzie ze sobą poprzez wysłuchanie tego co dotąd niewysłuchane,
  • rozbudzisz swoją wyobraźnię do działania.

 

Wypróbuj z Akademią Kobiet Sukcesu

Nowatorskiej metody My New Ocean będzie można doświadczyć podczas tegorocznej edycji szkoleń „Wyższa Szkoła Sukcesu”, których motywem przewodnim będzie hasło: „Kreuj pomysły, zarabiaj na pasji, zbuduj biznes WEB 2.O.”

Wyższa Szkoła Sukcesu to projekt Akademii Kobiet Sukcesu nastawiony na rozwijanie kompetencji zawodowych w celu osiągnięcia wolności finansowej, bycia na czasie w najnowszych trendach, modelach biznesowych i narzędziach marketingowych niezbędnych do skutecznego prowadzenia i rozwijania własnej firmy lub podnoszenia własnych kompetencji na etacie. 

Zapraszamy na warsztat „MNO do projektowania siebie do zdobywania Twojego klienta” oraz wiele innych, inspirujących szkoleń. Wszystko odbędzie się w dniach 26 oraz 27 listopada 2016  w Warszawie. Więcej informacji na www.kobietyisukces.pl/wyzsza-szkola-sukcesu-2016

 

Autor tekstu: Agata Kaczmarek (twórca metody i projektant doświadczeń MNO)