98-calowy telewizor Samsung Q80C już w przedsprzedaży. Dla najszybszych usługa profesjonalnej kalibracji gratis

Samsung ruszył z przedsprzedażą telewizora Samsung QLED Q80C z ekranem o imponującej przekątnej 98″. Klienci, którzy kupią ten model w okresie trwania specjalnej promocji, będą mogli skorzystać z usługi kalibracji wykonanej przez profesjonalistów z firmy SKALIBRUJTV.
98-calowy telewizor Samsung Q80C już w przedsprzedaży. Dla najszybszych usługa profesjonalnej kalibracji gratis

98-calowy ekran w telewizorze Samsung QLED Q80C może przyprawić o zawrót głowy

Kiedyś 50-calowe telewizory były wyznacznikiem luksusu, ale czasy już dawno się zmieniły i teraz takie ekrany powoli zaczynamy zaliczać do tych “mniejszych”. W sumie trudno się temu dziwić, skoro na rynku znajdziemy już takie kolosy, jak 98-calowy Samsung QLED Q80C. Ten telewizor to idealny wybór dla osób, które chcą w swoim salonie poczuć się jak na sali kinowej. Gigantyczny ekran może wyświetlać realistyczny obraz 4K, co docenią zarówno miłośnicy filmów czy seriali, a także sportowych emocji. Bezpośrednie Podświetlenie Strefowe sprawia, że każdy detal na kostiumach bohaterów lub strojach zawodników staje się niezwykle wyraźny, a kolory nasycone. 

Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia matrycy LED odpowiadają za głęboką czerń i czystą biel, a Neuronowy Procesor AI Quantum 4K – za realizm i dynamikę obrazu. Neutronowy Procesor poprawia oglądane materiały w czasie rzeczywistym, opierając się aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane wideo i audio. Dzięki temu widzowie mogą liczyć na optymalne wrażenia, jak najbardziej zbliżone do rozdzielczości 4K, niezależnie od jakości źródłowych cyfrowych materiałów wideo. Natomiast dzięki Wzmocnieniu Głębi Obrazu, można cieszyć się niezwykle realistycznymi i wyraźnymi pierwszoplanowymi detalami bez uszczerbku na wyglądzie tła.

Oczywiście Samsung zdaje sobie sprawę, że same wrażenia wizualne to nie wszystko. Dlatego ich uzupełnieniem jest tutaj dźwięk przestrzenny otrzymywany dzięki zastosowaniu technologii Dolby Atmos, która w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami zapewni niezwykle porywające brzmienie. Można też dokupić do kompletu soundbar Q-Serii, taki jak Q990C, można otoczyć się harmonijnym współbrzmieniem płynącym z obu urządzeń. Warto też wspomnieć, że telewizor wyposażony jest w Smart Hub oraz Hub IoT, dzięki któremu domowy ekosystem połączonych urządzeń można będzie zbudować bez dodatkowych modułów zewnętrznych.

Przedsprzedaż już ruszyła i potrwa do 9 lipca

Dla tych, którzy do 9 lipca zdecydują się na zakup telewizora Samsung QLED Q80C 98″, czeka voucher na Usługę Kalibracji. By go otrzymać, należy w terminie od 10 lipca do 6 sierpnia (chyba że pula zamówień promocyjnych zostanie wcześniej wyczerpana), wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Internetowej po zalogowaniu do naszego konta Samsung Account. W formularzu należy umieścić swoje dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu, datę zakupu oraz informację, gdzie kupiliśmy telewizor. Konieczne jest też dołączenie skan dowodu zakupu potwierdzającego dokonanie zakupu, zawierającego pełną nazwę Produktu. Voucher zostanie wysłany po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Na umówienie wizyty mamy czas do 3 września.  Voucher, po uprzednim umówieniu dostępnego terminu, uprawnia do realizacji Usługi Kalibracji najpóźniej do 24.09.2023 r.

98-calowy telewizor Samsung QLED Q80C można kupić u partnerów handlowych TERG Spółka Akcyjna, NEONET S.A, Samsung Brand Stores, I TERRA Sp. z o.o., Matrix Media Sp. z o.o, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o sklep internetowy samsung.com, AUDIO COLOR, x-kom sp. z o.o.. Wysyłka urządzeń kupionych w ramach przedsprzedaży rozpocznie się 10 lipca i potrwa do 23 lipca.